ART / Lithographs / Litograph in colors 7819411
nr 781 9411
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Nils Artur, 2397260, flowers, subject size: 33x24,
Nils Artur, 2397260, Blomster, motivets mått: 33x24
SEK 100
Monday October 1 2012
at 18:59:03
1/10 16:25:28